Free Yeni Milyoner Games Download For PC

111

Free Yeni Milyoner Games Latest Download For PC Windows 7,8,10,XP

Yeni Milyoner

Yeni Milyoner Apps Latest Download For PC Windows Full Version.Yeni Milyoner Apps Full Version Download for PC.Download Yeni Milyoner Apps Latest Version for PC,Laptop,Windows.Gamesappsdownload.com es un directorio web de android apps files of most free android application and games, just download the android apk files, then install free apps when and where you want, o instalar desde Google play.Android proporciona un marco de aplicaciones para Android rica que le permite construir aplicaciones de Android innovadores y juegos para dispositivos móviles en un lenguaje Java environment.I que te gustará Ometv Aplicaciones que le dará un time.If diversión te gusta este aplicaciones para PC sólo tratar Mobdro Aplicaciones too.

The description of Yeni Milyoner

Hem eğlenmek için, hem de yeni bilgiler öğrenmek için Yeni Milyoner oyunu tam size göre. Bu oyunda Genel Kültür, Tarih, Edebiyyat, Spor ve Muzikle ilgili 12000’den fazla yeni ve güncel soru bulnmakdadır. Özellikle yeni bilgiler öğrenmek isteyenler için mükemmel bir oyun.

Yenilenen Milyoner oyununda şimdi DÜELLO’ya katıla bilirsiniz. DÜELLO bilgisine güvenen iki kişinin bir birine meydan okumasıdır. İster arkadaşlarınızla isterse de rastgele kişilerle yarışabilirsiniz. Binlerce yeni ve güncel sorulardan oluşan DÜELLO’ya arkadaşınızı davet edin ve bakalım Kim Milyoner olacak?

Yeni Milyoner için hazırlanmış mükemmel reyting sistemi ile, haftalık, aylık ve yıllık puan tablosunu görebilir, milyonerleri harita üzerinde konumlarını görebilir ve arkadaşlarınız arasında sıralamanızı görebilirsiniz.

Tüm soruların beğenilme ve beğenilmeme sayını izleyebilir, sorunun kaç kez döğru kaç kez yanlış cevaplandırıldığını görebilirsiniz.

Özellikler:
– 12.000+ güncel ve yeni sorular.
Tek kişilik oynama imkanı
Düello’ya katılarak çift kişilik oynama imkanı
Lokasyon bazlı reyting sistemi
Facebook entegrasyonu
– 4 joker hakkı
Online sıralamalar (En İyiler, Rekorlar, Arkadaşlarım)

keywords: yeni milyoner 2018 quiz game güncel oyunlar

How To Play Yeni Milyoner Apps On PC,Laptop,Tablet

1.Download and Install Android Emulator on PC,Laptop,Tablet.Click “Download Emulator” to download.

2.Run Android Emulator on PC, Laptop or Tablet.

3.Open Android Emulator for PC,Laptop,Tablet import the Yeni Milyoner Apps file from your PC Into Android Emulator to install it.

4.Install Yeni Milyoner APPS for PC Windows.Now you can play Yeni Milyoner Juegos Aplicaciones en PC.

DOWNLOAD APK emuladores DE DESCARGA